login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
GLKS Michów - strona oficjalna
Witamy na oficjalnej stronie drużyny GLKS MICHÓW
Wyniki ostatniej kolejki:
Orły II Kazimierz - Stal II Poniatowa
0:10
Wawel Wąwolnica - Pogoń Trzebiesza
0:1
GLKS Michów - Poraj Kraczewice
4:0
Stacja Nałęczów - GLKS Elżbieta
2:1
KS Uniszowice - Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
5:2
Orlęta Nowodwór - Laskowia Baranów
0:1
Ostatnie spotkanie
GLKS Michów
4:0
Poraj Kraczewice
2024-04-14, 12:00:00
Menu główne
Strona główna
GLKS Michów
Aktualności
O klubie
Zarząd
Historia
Kontakt
Marcin Kowalski
SENIORZY
Tabela B-klasy
Terminarz
Kadra
Statystyki drużyny
Statystyki ligowe
Plan przygotowań
Dla kibica
Galeria zdjęć
Archiwum
Awans 2008/2009
10 przykazań piłkarza
Przyjmowanie płynów
Odżywianie
Kodeks rodzica
Wyszukiwarka
Losowa galeria
VII Memoriał im. Grażyny Marzec w Tenisie Stołowym
Ładowanie...
Logowanie
Zarejestruj się
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
181
, wczoraj:
342
ogółem:
2 668 671
statystyki szczegółowe
Wystpił błd!
Wybrany moduł nie istnieje!
Najbliższe spotkanie
GLKS Elżbieta
GLKS Michów
2024-04-21, 16:00:00
Statystyki przedmeczowe »
Reklama
Wyniki
Ostatnia kolejka 12
Orły II Kazimierz
0:10
Stal II Poniatowa
Wawel Wąwolnica
0:1
Pogoń Trzebiesza
GLKS Michów
4:0
Poraj Kraczewice
Stacja Nałęczów
2:1
GLKS Elżbieta
KS Uniszowice
5:2
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Orlęta Nowodwór
0:1
Laskowia Baranów
Tabela ligowa
B-klasa » Lublin II
1.
Stacja Nałęczów
33
2.
Stal II Poniatowa
30
3.
Laskowia Baranów
27
4.
GLKS Michów
24
5.
KS Uniszowice
24
6.
Orlęta Nowodwór
21
7.
Pogoń Trzebiesza
16
8.
Poraj Kraczewice
15
9.
Orły II Kazimierz
9
10.
GLKS Elżbieta
6
11.
Wawel Wąwolnica
5
12.
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
4
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Czas gry
Ilość kartek
Punktacja kanadyjska
Piotr Grenda
7 bramek
Damian Szelągowski
5 bramek
Paweł Rzetelski
5 bramek
Damian Szelągowski
4 asysty
Piotr Grenda
4 asysty
Michał Mitura
3 asysty
Krystian Janek
1
1
Piotr Grenda
5
Paweł Rzetelski
4
Piotr Grenda
11 pkt (
7 B + 4 A
)
Damian Szelągowski
9 pkt (
5 B + 4 A
)
Paweł Rzetelski
8 pkt (
5 B + 3 A
)
Łukasz Juchniewicz
863 minut
Karol Piskorski
819 minut
Adrian Augustyniak
810 minut