SKS Leokadiów | 6:0 | GLKS Michów |
2024-03-17, 14:00:00 w Puławach na KEN |
||
mecz towarzyski |
dzisiaj: 287, wczoraj: 202
ogółem: 2 661 745
statystyki szczegółowe
Aktualna lista strzelców klasy A gr. 3 po 11 kolejkach.
Janusz Żuk z GKS Niedźwiada dogonił lidera strzelców Grzegorza Skorupę (Tajfun Ostrów Lubelski), obaj mają po 16 trafień na swoim koncie. Paweł Rzetelski po ustrzeleniu hat-tricka w ostatnim spotkaniu zbliżył się do czołówki tej klasyfikacji. Do trzeciego miejsca brakuje mu już tylko 3 bramek.
Liczba bramek | Nazwisko i imię | Nazwa drużyny |
16 | Żuk Janusz | GKS Niedźwiada |
16 | Skorupa Grzegorz | Tajfun Ostrów Lubelski |
10 | Berej Wojciech | KS Nasutów |
10 | Szymaniak Grzegorz | Ludwiniak Ludwin |
9 | Krojec Paweł | Kadet Lisów |
9 | Karasiński Karol | Ludwiniak Ludwin |
9 | Pietraś Mirosław | Tur Milejów |
8 | Skowronek Piotr | Zawisza Garbów |
7 | Rzetelski Paweł | GLKS Michów |
7 | Bordzoł Jakub | LKS Skrobów |
7 | Pasiak Wojciech | Ludwiniak Ludwin |
7 | Staniak Marek | Zawisza Garbów |
6 | Szysiak Kamil | GKS Niedźwiada |
6 | Sidor Grzegorz | Huragan Siostrzytów |
6 | Karwat Tomasz | KS Nasutów |
6 | Chochowski Paweł | Ludwiniak Ludwin |
5 | Bordzoł Dawid | GKS Niedźwiada |
5 | Pasieczny Piotr | Ludwiniak Ludwin |
5 | Borówka Marcin | Tajfun Ostrów Lubelski |
5 | Ziętek Ireneusz | Victoria Rybczewice |
5 | Jaroszyński Paweł | Vir Dorohucza |
5 | Dąbrowski Paweł | Zawisza Garbów |
4 | Ogórek Kamil | GKS Abramów |
4 | Zentara Piotr | GKS Abramów |
4 | Domański Łukasz | GKS Niedźwiada |
4 | Maleszyk Damian | Tajfun Ostrów Lubelski |
4 | Marzęda Rafał | Tajfun Ostrów Lubelski |
4 | Kasak Paweł | Victoria Rybczewice |
4 | Kozak Michał | Victoria Rybczewice |
4 | Sawicki Dariusz | Victoria Rybczewice |
4 | Korneluk Damian | Vir Dorohucza |
3 | Mitura Michał | GLKS Michów |
3 | Sztejno Sebastian | KS Nasutów |
3 | Sajnaj Grzegorz | Ludwiniak Ludwin |
3 | Czarnecki Maciej | Tajfun Ostrów Lubelski |
3 | Fiutka Kamil | Tajfun Ostrów Lubelski |
3 | Kapitan Mateusz | Tajfun Ostrów Lubelski |
3 | Polikowski Łukasz | Tajfun Ostrów Lubelski |
3 | Sypniewski Adrian | Tajfun Ostrów Lubelski |
3 | Kędziora Maciej | Victoria Rybczewice |
3 | Witkowski Sebastian | Victoria Rybczewice |
2 | Cieślak Przemysław | GKS Abramów |
2 | Kozłowski Łukasz | GKS Abramów |
2 | Kozłowski Paweł | GKS Abramów |
2 | Szyszka Paweł | GKS Abramów |
2 | Zentara Bartłomiej | GKS Abramów |
2 | Kosiorek Wojciech | GLKS Michów |
2 | Kwit Krzysztof | Huragan Siostrzytów |
2 | Krupa Dawid | Kadet Lisów |
2 | Nurzyński Michał | KS Nasutów |
2 | Wójcikowski Daniel | KS Nasutów |
2 | Budzyński Dawid | Tajfun Ostrów Lubelski |
2 | Czerniak Grzegorz | Tajfun Ostrów Lubelski |
2 | Matczuk Marcin | Tajfun Ostrów Lubelski |
2 | Roczon Kamil | Tur Milejów |
2 | Skorek Mariusz | Victoria Rybczewice |
2 | Madejski Patryk | Zawisza Garbów |
2 | Plecha Marcin | Zawisza Garbów |
1 | Gryta Paweł | GKS Abramów |
1 | Miturski Marcin | GKS Abramów |
1 | Panas Kamil | GKS Abramów |
1 | Zdunek Michał | GKS Abramów |
1 | Gębacki Łukasz | GKS Niedźwiada |
1 | Marzęda Bartłomiej | GKS Niedźwiada |
1 | Szyszka Mateusz | GKS Niedźwiada |
1 | Grenda Kamil | GLKS Michów |
1 | Grenda Piotr | GLKS Michów |
1 | Juchniewicz Łukasz | GLKS Michów |
1 | Litwinek Michał | GLKS Michów |
1 | Chudy Mirosław | Huragan Siostrzytów |
1 | Futa Eryk | Huragan Siostrzytów |
1 | Mitelski Wojciech | Huragan Siostrzytów |
1 | Wawruszak Mateusz | Huragan Siostrzytów |
1 | Wojciechowski Sebastian | Huragan Siostrzytów |
1 | Wydra Tomasz | Huragan Siostrzytów |
1 | Iwan Rafał | Kadet Lisów |
1 | Oleksiński Michał | Kadet Lisów |
1 | Kuzynowski Wojciech | KS Nasutów |
1 | Panek Sylwester | KS Nasutów |
1 | Bronisz Paweł | LKS Skrobów |
1 | Filipek Jan | LKS Skrobów |
1 | Kasperek | LKS Skrobów |
1 | Kisiel Patryk | LKS Skrobów |
1 | Ruciński Mateusz | LKS Skrobów |
1 | Szalast Paweł | LKS Skrobów |
1 | Broński Konrad | Ludwiniak Ludwin |
1 | Grzesiuk Mateusz | Ludwiniak Ludwin |
1 | Zielony Michał | Tur Milejów |
1 | Ignatiuk Radosław | Victoria Rybczewice |
1 | Samborski Sebastian | Victoria Rybczewice |
1 | Skorek Grzegorz | Victoria Rybczewice |
1 | Świetlicki Tomasz | Victoria Rybczewice |
1 | Marzęda Michał | Vir Dorohucza |
1 | Wojtal Piotr | Vir Dorohucza |
1 | Wójtowicz Marek | Vir Dorohucza |
1 | Durakiewicz Paweł | Zawisza Garbów |
1 | Janczyk Wojciech | Zawisza Garbów |
1 | Plecha Patryk | Zawisza Garbów |
1 | Sułek Paweł | Zawisza Garbów |
mecz towarzyski | ||
GLKS Michów | Wenus Oszczepalin | |
2024-04-07, 11:00:00 |
||
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
B-klasa » Lublin II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|