Żyrzyniak Żyrzyn 2-2 GLKS Michów (samobój, Kosiorek) 22.09.2018

statystyki szczegółowe

Aktualności

Przeważali a przegrali

• autor: RedDevil89, 2017-10-01 19:22

Juniorzy GLKS Michów pechowo stracili punkt w końcówce spotkania z Ludwiniakiem Ludwin. Mecz zaczął się od ataków gospodarzy, lecz dobrze grająca defensywa Michowa nie pozwalała na zbyt wiele przeciwnikom. W między czasie dogodną sytuację zmarnował Hubert Michna. Do przerwy utrzymał się wynik 0:0. Po zmianie stron boiska role się odwróciły i to goście ciągle byli na połowie rywali, lecz atakowali bezskutecznie. Dobrą próbę z rzutu wolnego podjął Mateusz Gol, lecz jego strzał jakimś cudem wybronił bramkarz Ludwiniaka. Jedyną sytuację gospodarze mieli z rzutu rożnego pięć minut przed końcem meczu i ją wykorzystali, strzałem głową pokonując Jakuba Suchodoła.

Ludwiniak Ludwin 1:0 GLKS Michów

Skład: Jakub Suchodół - Patryk Haber (Daniel Kępka 76'), Miłosz Grzelak, Michał Świech (C), Łukasz Barszcz - Jakub Meksuła (Marcin Michowski 62'), Patryk Grzesiak, Sebastian Marek, Hubert Michna, Mateusz Gol (Konrad Struski 79') - Jakub Więsyk (Kacper Szaniawski 72')
Rezerwowi: Daniel Kępka, Krystian Chruścicki, Konrad Struski, Marcin Michowski, Kacper Szaniawski
Trener: Michał Litwinek